BUSKAR DiZAYN

Kalite ve Güvenin adı.

İLETİSİM : (0224) 216 16 27

Buskar

Hakkımızda

Buskar Dizayn uygun fiyatı kadar üretim teknolojisi, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmıştır. Araç dizayn sanayinin eriştiği en son teknoloji ile donatılmıştır. Bu fabrikada üretimin her aşamasında kalite kontrolleri, alanında uzman ekip ve ekipmanlarla hassasiyetle yapılmaktadır. Tasarımın öncüsü olma yolunda ilerleyen firmamız , araç dizayn konusunda yılların tecrübesini bugünün ihtiyaçlarıyla birleştirerek faklı tasarımlar sunmaya devam etmektedir. Yaptığımız tüm işlerde garanti ve anında servis güvencesi vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktayız. Özel araç dizayn tasarım hizmeti veren firmamız ürünlerine her geçen gün yenilerini eklemeye ve sektördeki liderliğini sürdürmeye devam etmektedir.

Buskar Dizayn sektöre tüketici dostu bir yaklaşım getirerek , üretimden satışa uzanan süreçlerin tamamını kendi bünyesinde toplamıştır. Tüm ürünlerini kendi üretip, kendi montaj yapmaktadır. Buskar Dizayn bayilik sistemiyle değil şube sistemiyle çalışmaktadır Firmamız bu yaklaşımı kaliteyi uygun fiyata satabilmesini sağlayan en büyük etkendir.

Her zevke hitap eden “Kişiye Özel Vip Tasarımlarımızla” Buskar Dizayn, ürünlerini rahatlık ve kaliteden ödün vermeden yeni trendleri öngörerek tasarlamaktadır.

Hakkımızda

Buskar Dizayn uygun fiyatı kadar üretim teknolojisi, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmıştır.

HAKKIMIZDA DETAYLI BİLGİ

İletişim

Buskar Dizayn Veysel Karani Mahallesi, Köşk Cd.
Kale Sk. No:14, 16260 Osmangazi/Bursa

Buskar Dizayn (0224) 216 16 27

Buskar Dizayn info@buskar.com.tr

SOSYAL MEDYA

Buskar Dizayn Buskar DizaynBuskar DizaynBuskar Dizayn

Web Tasarım Armin Medya | © 2018 Buskar Dizayn